УКР РУС ENG 
   

У переддень пам'яті рівноапостольного князя Володимира Святіший Патріарх Кирил відслужив всеношну в Києво-Печерській ЛавріСвятішому Патріархові співслужили Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир, інші члени Священного Синоду Руської Православної Церкви, сонм архіпастирів і кліриків.

Богослужіння тривало близько трьох годин, у цей час на престолі був ковчег із часткою мощів святого рівноапостольного князя Володимира.

У зв'язку з тим, що заздалегідь прогнозувався великий наплив бажаючих помолиться за богослужіннями, очолюваними Патріархом, і було зрозуміло, що величний Успенський собор не вмістить усіх вірян, тому всеношну служили на площі перед храмом на спеціально спорудженому помості.

Крім того, була організована відеотрансляція на великий екран. Кількома українськими телеканалами велася телевізійна трансляція богослужіння (зокрема були прямі включення у випусках новин телеканалу «Інтер»). Стати свідками святкового заходу у Києво-Печерській Лаврі могли також користувачі мережі інтернет та слухачі «Радіо Ера».

Patriarh.in.ua


ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com