УКР РУС ENG 
   

На завершення свого візиту у Києві Святіший Патріарх Кирил відвідав Покровський жіночий монастир29 липня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Свято-Покровський жіночий монастир. До зустрічі з Первосвятителем черниці виклали з живих квітів доріжку, а також птаха. Духовними піснеспівами вони вітали Святішого Патріарха біля воріт монастиря.

На молитовну згадку про відвідини ігуменя монастиря Калісфенія (Шамайло) подарувала Патріарху Кирилу ікону Пресвятої Богородиці, побажавши її заступництва у Патріаршому служінні.

У своєму зверненні до пастви Святіший Патріарх Кирил відзначив, що коли б він не відвідував Київ, він завжди бував в цій обителі, для того, щоб відчути благоговійну духовну атмосферу монастиря, котрий і в часи гонінь на Церкву звершував богослужіння. З того часу обитель не тільки збереглася, але й ще більше розквітла, розвинулася й зберегла для нашого народу дорогоцінність православної віри.

Святіший Патріарх Кирил призвав Боже благословення на священство, чернецтво, паломників та прихожан монастиря. В пам'ять про відвідини монастиря Патріарх подарував образ Пресвятої Богородиці Казанської і просив, прикладаючись до цієї ікони, завжди згадувати його у своїх молитвах. Тому що успішність патріаршого служіння висока тільки тоді, коли є молитовна підтримка пастви. Усім присутнім Патріарх Кирил подарував іконки рівноапостольного князя Володимира, в пам'ять про його перше Патріарше служіння.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com