УКР РУС ENG 
   

Святіший Патріарх Кирил із архіпастирським візитом відвідав Горлівку30 липня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Горлівку з архіпастирським візитом. Місто зустрічало такого високого гостя вперше за всю свою 230-літню історію.

Зустрічали Святішого Владику представники духовної та світської влади, а також тисячі мешканців і гостей міста. Горлівський міський голова Іван Сахарчук подарував Патріархові спеціально виготовлений ключ - символ відкритості сердець горловчан своєму архіпастиреві.

Святіший Патріарх Кирил відслужив молебень у Свято-Миколаївському кафедральному соборі, після чого єпископ Горлівський і Слов'янський Митрофан від імені всього духовенства та парафіян храмів Горлівської єпархії привітав Першоієрарха. Святіший Патріарх звернувся до вірян зі словом духовної підтримки: "Я радий вітати мешканців Горлівки та усіх жителів Донбасу. Горлівка, як і весь Донбас, - це та земля, де люди потом своїм і кров'ю добувають хліб насущний. Це земля шахтарів, металургів, машинобудівників та хіміків. Ваша праця приносить реальні плоди. Якби увесь світ трудився так, як це робить шахтарський Донбас, то не було б ніякої кризи. Криза - це результат гріха, який проникнув у сучасну економіку. Люди чесної праці розплачуються за тих, хто здобував мільйони й мільярди «з повітря». Кожен трудівник гідний їжі. Не треба засмучуватися. Коли виникають тимчасові труднощі, потрібно пам'ятати, що робітник робить справу, гідну того, щоб мати нагороду і від Бога, і від людей".

Святіший Патріарх передав у дарунок Свято-Миколаївському кафедральному собору ікону Спасителя і попрохав у вірян молитов про свого Предстоятеля.

Донбасс Православный/patriarh.in.ua
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com