УКР РУС ENG 
   

ВОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. Святіший Патріарх Кирил відвідав Луцьк3 серпня, після візиту до Свято-Миколаївського Городоцького монастиря Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, що здійснює пастирську і паломницьку поїздку Україною, поїхав до Луцька – адміністративного центру Волинської області.

Близько 10 тисяч мешканців міста та паломників очікували на приїзд Патріарха Кирила до споруджуваного в Луцьку кафедрального собору в ім'я Всіх святих, що в землі Волинській просіяли.

Люди стояли на площі перед храмом та дорозі, що веде до нього. Більшість зібравшихся вигукували: "Наш Патріарх Кирил", тримали плакати з портретами Першоієрарха та написи: "Єдиний народ - єдина Церква", "Україна вітає свого Патріарха".

Предстоятеля Руської Православної Церкви також зустрічали митрополит Луцький і Волинський Нифонт, духівництво єпархії, голова адміністрації Волинської області Н.Я.Романюк, голова обласної ради А.П.Грицюк, депутати Верховної Ради України.

Після прибуття до місця будівництва кафедрального собору Першоієрарх закликав духовенство Української Церкви приймати з любов'ю і розкольників, зокрема відзначив: "Буде не так, як хочуть вони, а буде так, як хоче Бог".

"Зберігайте віру православну! А зберігати віру - означає не тільки до храму ходити, але й правильно спілкуватися з людьми", - сказав він, звертаючись до вірян.

Патріарх окремо звернувся до духовенства Луцької єпархії із закликом: "Будьте добрими пастирями, приймайте і тих, хто вас не приймає, адже наше слово - це слово миру й любові".
Віряни та священики відповіли Патріархові багатоголосим хором: "Спаси вас Господи!".

Патріарх подарував громаді на пам'ять про свій візит образ Казанської ікони Божої Матері. Парафіяни у свою чергу передали у дарунок Його Святості образ Божої Матері "Волинська". Зустріч Патріарха з паствою на Волині завершилася спільною молитвою та співом "Многоліття" українською мовою.

Патріарх відвідав тимчасовий храм, поставлений біля величезного споруджуваного собору. Він певен, що колись у цьому тимчасовому храмі буде музей церковної історії Луцька й Волині.

"Не стіни прикрашають людей, а люди – стіни", - підкреслив Предстоятель Руської Православної Церкви.

За матеріалами РИА Новости
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com