УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит ІонаВітальна адреса Предстоятеля Православної Церви в Америці Блаженнішого Митрополита Іони з нагоди презентації Пересопницького Євангелія в Канаді
 
Ваше Високопреосвященство, Преосвященніший Митропоит Онуфрій, Ваше Високопреосвященство, Преосвященніший Архієпископ Серафим, Ваше Преосвященство, Преосвященніший Єпископ Іов, всечесне духовенство та чернецтво, улюблені во Христі брати і сестри:

З радістю в серці я вітаю вас з нагоди канадської презентації Пересопницького Євангелія в Оттаві, штат Онтаріо.

Святе Письмо вчить нас, що «Спочатку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог.... (Іоанн, 1:1). Словом Божим прийшли в буття усі речі, видимі и невидимі. Вінець творіння, людську расу було створено за образом того Слова Божого, і ми покликані зростати до Його подоби, «в міру повного Христового віку» (Еф. 4:13) . Коли людство пало через повстання проти Бога, наш Небесний Отець не позбавив нас Свого Слова. Навпаки, він послав до нас Своє Слово у більш прямий та безпосередній спосіб, через народження від Пречистої Діви Марії, щоб сповістити нам Євангеліє спасіння та вічного життя. Ці слова Благої Звістки звільняють нас від іллюзій, омани та пристрастей нашого падшого єства, та надають нам знову можливості зростати у живі ікони Живого Бога.

Пересопницьке Євангеліє з його чудовими ілюстраціями та орнаментами є свідоцтвом не тільки радості та вдячності, з якими люди, що жили на території сучасної України, сприйняли Слово Боже у своєму житті. Старанність, з якою створювався цей видатний зразок релігійної майстерності, не була лише втіленням таланту його творців. Ця краса була проявом любові та шани до Благої Звістки, що була проголошена на сторінках Пересопницького Євангелія, та зрештою до Самого Слова, яке було джерелом цієї Благої Звістки – до нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа.

Нехай Блага Звістка спасіння через Втілене Слово Боже, через нашого Господа Ісуса Христа, яскраво палає в серцях тих, хто причетний до цієї історичної події. Хай це Слово буде для нас дороговказом, що відкриє нам справжню, довершену та вічну красу життя у спілкуванні з Богом, спочатку в цьому світі, а потім і в віці майбутньому.

Надаючи моє архіпастирське благословення та любов у Христі,
залишаюсь

Щиро вашим у Христі


† Іона
Архієпископ Вашингтонський і Нью-Йоркський,
Митрополит всієї Америки і Канади

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com