УКР РУС ENG 
   

КОМЕНТАР: Архієпископ Вишгородський ПавелНа засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося 18 квітня цього року, було розглянуто питання про участь єпископату й духовенства у виборах до органів влади всіх рівнів.

Було ухвалено рішення відмовитися від такої діяльності «з міркувань пастирського характеру», а також «налагодити системну співпрацю з впливовими політичними партіями та блоками для захисту церковних інтересів в органах місцевого самоврядування» (Журнал засідання № 24).

Своє ставлення до такого рішення висловив намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, про якого деякі ЗМІ писали як про такого, що балотується до Київської міської ради.

«Я ставлюся до цьому дуже позитивно, тому що благословення Блаженнішого Митрополита Володимира для мене понад усе, ― зазначив владика Павел. ― З рішення Синоду випливає, що дане питання в майбутньому повинно вирішуватися на розсуд Предстоятеля Української Православної Церкви. Тобто інтереси Церкви в органах державної влади будуть представляти ті, кого він вважатиме за потрібне призначити на цю відповідальну місію. Без сумнівів, Блаженніший Владика зробить правильний вибір, що буде корисним і навіть спасительним для всієї багатомільйонної української пастви. Упродовж багатьох років ті, хто знає його особисто або стежить за його архіпастирською діяльністю із засобів масової інформації, неодноразово мали можливість переконатися, що через цю мудру людину Промисел Божий керував, керує й керуватиме нашою Церквою. Тому той, кого він поставить, і буде гідним».

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com