УКР РУС ENG 
   

КОМЕНТАР: Архімандрит Кирил (Говорун)Як повідомлялося на офіційному сайті Української Православної Церкви, у неділю, 18 травня, в Нью-Йорку відбулась інтронізація новообраного Першоієрарха Руської Зарубіжної Церкви Митрополита Східно-Американського і Нью-Йоркського Іларіона (Капрала).

У цій події, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, взяли участь офіційні представники Української Православної Церкви митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій і голова Синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архімандрит Кирил (Говорун).

Пропонуємо вашій увазі коментар голови Синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архімандрита Кирила (Говоруна) з приводу обрання нового Першоієрарха Руської Зарубіжної Церкви:
 
Стосовно кандидатури нового Першоієрарха РПЦЗ слід зазначити, що вона отримала з боку ієрархів цієї Церкви консенсусну підтримку. Підтвердженням цього є той факт, що процедура голосування тривала не більше десяти хвилин. Це означає, що ієрархи РПЦЗ мають повну довіру до нового Першоієрарха, що він продовжить курс, започаткований його попередником, Митрополитом Лавром, і працюватиме на зміцнення єдності з Руською Православною Церквою, досягнутої рік тому.

Серед проблем, з якими доведеться мати справу Митрополиту Іларіону, є створення умов для повернення до РПЦЗ тих її досить численних громад і окремих членів, які не погодилися з возз’єднанням із Московським Патріархатом та відійшли до інших юрисдикцій. Одним із пріоритетних завдань залишається також налагодження добрих відносин з іншими православними юрисдикціями, насамперед у США. Це стосується переважно Православної Церкви в Америці та Грецької Архієпископії Константинопольського Патріархату в США.

Новий Першоієрарх народився в Канаді й має українське походження. Батьки Владики родом із Волині. Він з дитинства розмовляє українською мовою і добре знає проблеми Православної Церкви в Україні. А це означає, що Українська Православна Церква може розраховувати на його підтримку у складній справі подолання церковних розколів в Україні.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com