УКР РУС ENG 
   

КОМЕНТАР. Відділ зовнішніх церковних зв’язків Української Православної ЦерквиУ зв’язку з інформацією, яка з’явилася на порталі www.cerkva.info, згідно з якою настоятель монастиря Четецуя Негру Вода (Арджесульсько-Мусчелуйська єпархія Румунської Православної Церкви) протосингел Модест відвідав резиденцію «патріарха» Філарета Денисенка та, як сказано в повідомленні, «від імені Предстоятеля Румунської Православної Церкви запевнив Святійшого Патріарха Філарета, що Румунська Православна Церква підтримує прагнення УПЦ Київського Патріархату до створення Помісної Української Православної Церкви», Відділ зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви звернувся за роз’ясненнями до Відділу зовнішніх церковних зв’язків Румунського Патріархату.

Співпрацівник Відділу патріарший радник отець Михаїл Тіца дав такий коментар з цього приводу. За його словами, протосингел Модест не вповноважений робити подібні заяви та виступати від імені Блаженнішого Патріарха Румунського.

Якщо його заяви, про які згадується в повідомленні, справді мали місце, вони повністю суперечать позиції Румунської Православної Церкви, яка визнає в Україні лише Українську Православну Церкву на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром. Патріарший радник висловив жаль з приводу самочиння румунського представника та повідомив, що стосовно його дій розпочато розслідування, про результати якого буде проінформовано Українську Православну Церкву.

Голова ВЗЦЗ УПЦ архімандрит Кирил (Говорун)
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com