УКР РУС ENG 
   

Заява Управління справами Української Православної ЦерквиЗаява Управління справами Української Православної Церкви

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни,
діти війни та нащадки всіх загиблих, закатованих в концтаборах та примусово вивезених з України під час Другої світової війни!

Українська Православна Церква глибоко поважає ратний подвиг воїнів-визволителів, а також молитовно вшановує усіх, хто виконуючи євангельську заповідь, поклав своє життя за ближніх своїх на полі брані Другої світової війни.

Священний Синод УПЦ встановив на 9 травня щорічне особливе заупокійне поминання загиблих воїнів. В усіх храмах і монастирях нашої Святої Церкви, яка благословила наших братів та батьків на захист Вітчизни у 1941 році, цього дня звершуються панахиди та заупокійні літургії.

Цього року, як і завжди, Предстоятель УПЦ планував звершити заупокійне богослужіння та церковне поминання загиблих воїнів та всіх жертв Другої світової війни не тільки в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, але й біля Могили невідомого солдата в Парку Слави в Києві. Разом із Блаженнішим Митрополитом Київськім і всієї України Володимиром в богослужінні мав взяти участь Предстоятель Фінляндської Автономної Православної Церкви Константинопольського Патріархату Митрополит Карельській та всієї Фінляндії Лев.

Але формат, запропонований службою протоколу Адміністрації Президента України, унеможливлює молитовну участь Предстоятелів канонічних Православних Церков в заході 9 травня 2009 року в Парку Слави.

Тому Предстоятелі Української та Фінляндської Православних Церков звершать заупокійне богослужіння та церковне поминання загиблих воїнів та жертв Другої світової війни напередодні 8 травня о 20.00 згідно з православною традицією та канонами Святої Церкви.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com